Menu

Plakaty ze zdjęć – ile to kosztuje?

2 kwietnia 2014 - Plakaty ze zdjęć - ile to kosztuje?

plakaty na zamówienie
Wzór dostępny w sklepie internetowym picassi.pl

Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak ozdobić pustą ścianę i tchnąć w nią życie, postaw na plakaty ze zdjęć. Jest to rozwiązanie warte zainteresowania również z tego powodu, że nie stanowią dużego wydatku. Sprawdź, ile to kosztuje.

Plakaty na papierze fotograficznym

Najtańszą opcją są plakaty ze zdjęć drukowane na papierze fotograficznym. Cena w tym przypadku zależy od rozmiaru. Najmniejsze wersje zaczynają się już od kilku złotych. Te największe (np. 100×140 cm) mogą kosztować ponad 150 złotych.

Plakaty za szkłem akrylowym

Ciekawą opcją wydają się być plakaty ze zdjęć za szkłem akrylowym. Dzięki temu można uzyskać jeszcze większą głębię prezentowanego obrazu. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymagają one dodatkowej oprawy.

Cena takich plakatów ze zdjęć będzie już nieco wyższa niż w przypadku plakatów na papierze fotograficznym. Koszt najmniejszego rozmiaru (20×30 cm) to średnio wydatek rzędu 60 złotych. Największe rozmiary (50×75 cm) mogą kosztować ponad 200 złotych.

Jak widać, plakaty ze zdjęć wcale nie są tak kosztownym przedsięwzięciem. Dlatego warto pomyśleć o nich w przypadku, gdy chcesz udekorować pustą ścianę w sposób atrakcyjny i niebanalny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress